Naga Marketsdzwonek gpw gieła papierów wartościowychPrzegląd informacji z GPW to cykl artykułów, w którym przyjrzymy się najważniejszym informacjom z polskiego rynku akcji. Skupimy się przede wszystkim na komunikatach opublikowanych po zakończeniu poprzedniej sesji. Wpisy będą zamieszczane wczesnym rankiem, żeby każdy mógł być na bieżąco jeszcze przed rozpoczęciem sesji.

Asseco publikuje dane kwartalne

20 listopada Zarząd Asseco opublikował formularz rozszerzonego skonsolidowanego raportu kwartalnego. W trzecim kwartale zysk netto wyniósł 88,3 mln zł i był o 37% wyższy niż w analogicznym okresie rok temu. Poniżej znajdują się skonsolidowane wyniki finansowe Spółki w ujęciu non-IFRS:

tabela asseco wyniki iii kwartał

wykres acp asseco d1 21.11.2018
Asseco D1, źródło: xStation

Raport kwartalny Gobarto

Gobarto opublikował formularz rozszerzonego skonsolidowanego raportu kwartalnego. Spółka nadal notuje stratę netto, łącznie za dziewięć miesięcy roku wynosi 5,5 mln zł. W zeszłym roku w analogicznym okresie zysk netto wyniósł 29,9 mln zł. Poniżej znajdują się wybrane dane finansowe:

Orbex

tabela gobarto wyniki iii kwartał

wykres gob gobarto d1 21.11.2018
Gobarto D1, źródło: xStation

TIM publikuje wyniki kwartalne

Zarząd Grupy Kapitałowej TIM opublikował rozszerzony skonsolidowany raport za III kwartał. Zysk netto za dziewięć miesięcy roku wyniósł 11,7 mln zł w porównaniu do straty w wysokości 2,6 mln zł rok temu. Tak kształtują się wybrane dane finansowe Spółki:

tabela tim wyniki iii kwartał

wykres tim d1 21.11.2018
TIM D1, źródło: xStation


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here