Naga Marketsdzwonek gpw gieła papierów wartościowychPrzegląd informacji z GPW to cykl artykułów, w którym przyjrzymy się najważniejszym informacjom z polskiego rynku akcji. Skupimy się przede wszystkim na komunikatach opublikowanych po zakończeniu poprzedniej sesji. Wpisy będą zamieszczane wczesnym rankiem, żeby każdy mógł być na bieżąco jeszcze przed rozpoczęciem sesji.

Altus publikuje skonsolidowany raport kwartalny

Zarząd Altus TFI opublikował skonsolidowany raport za III kwartał 2018 roku.

Poniżej znajdują się wybrane skonsolidowane dane finansowe za dziewięć miesięcy tego roku:

altus wyniki III kwartał 2018
Wybrane wyniki Altus za dziewięć miesięcy roku
wykres ali altus d1 13.11.2018
Altus D1, źródło: xStation

PlayWay publikuje raport sprzedażowy nowej gry

9 listopada w serwisie Steam swoją premierę miała nowa gra PlayWay – Thief Simulator. W ciągu pierwszej doby sprzedaży zwróciły się wszystkie koszty produkcji i marketingu. W ciągu pierwszych 72 godzin sprzedano łącznie ponad 36 tys. sztuk gry.

Thief Simulator w dniu 9.11.2018 r. znajdował się na 1 pozycji w tzw. Steam Global Sale, a obecnie plasuje się na 6 pozycji. Produkcja gry razem z budżetem marketingowym kosztowała ok. 300 tys. zł. Po udanej premierze Thief Simulator, Spółka planuje porty na PS4/ X1/ Nintendo Switch oraz wersję na urządzenia mobilne. Spółka przewiduje, że Thief Simulator będzie kolejnym, ważnym, powtarzalnym tytułem w gamie gier typu symulator, a kolejna wersja już została wpisana w cykle produkcyjne na kolejne lata.

Orbex
wykres plw playway d1 13.11.2018
PlayWay D1, źródło: xStation

Krynica Vitamin publikuje raport kwartalny

Krynica Vitamin to producent napojów bezalkoholowych i niskoalkoholowych. W swojej ofercie ma między innymi napoje izotoniczne i energetyczne. 12 listopada spółka opublikowała formularz “rozszerzonego” skonsolidowanego raportu kwartalnego.

Poniżej znajdują się wybrane dane finansowe:

Krynica Vitamin wyniki III kwartał 2018
Wybrane dane finansowe Krynica Vitamin za III kwartał
wykres kvt Krynica Vitamin d1 13.11.2018
Krynica Vitamin D1, źródło: xStation


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here