Naga Marketsdzwonek gpw gieła papierów wartościowychPrzegląd informacji z GPW to cykl artykułów, w którym przyjrzymy się najważniejszym informacjom z polskiego rynku akcji. Skupimy się przede wszystkim na komunikatach opublikowanych po zakończeniu poprzedniej sesji. Wpisy będą zamieszczane wczesnym rankiem, żeby każdy mógł być na bieżąco jeszcze przed rozpoczęciem sesji.

Raport kwartalny AB

AB SA to spółka zajmująca się sprzedażą hurtową niewyspecjalizowaną. W swojej ofercie ma między innymi sprzęt IT i elektronikę użytkową. Jej kapitalizacja wynosi 284 mln PLN. Zarząd Spółki opublikował 21 listopada formularz rozszerzonego skonsolidowanego raportu kwartalnego.

Zysk netto w trzecim kwartale wyniósł 11,6 mln zł w porównaniu do 12,8 mln zł w analogicznym okresie rok temu. Poniżej znajdują się wybrane skonsolidowane dane finansowe:

tabela AB wyniki iii kwartał

wykres AB d1 22.11.2018
AB D1, źródło: xStation

J.W. Construction publikuje raport kwartalny

J.W. Construction to największy polski deweloper mieszkaniowy, budujący w Warszawie i innych miastach kraju: Łodzi, Gdyni, Katowicach, Poznaniu, Szczecinie oraz za granicą. Kapitalizacja Spółki wynosi 235 mln zł.

W ciągu dziewięciu miesięcy roku zysk netto spółki wyniósł łącznie 15,2 mln zł w porównaniu do 3,1 mln zł w analogicznym okresie rok wcześniej. Więcej danych finansowych znajduje się poniżej:

tabela jw construction wyniki iii kwartał

wykres jwc jw construction d1 22.11.2018
J.W. Construction D1, źródło: xStation

Wyniki Tower Investments

Notowana od 2016 roku na GPW spółka Tower Investments zajmuje się realizacją projektów deweloperskich oraz inwestycjami na rynku nieruchomości i kapitałowym. Jej kapitalizacja wynosi 44,9 mln zł.

W okresie od początku roku Spółka osiągnęła zysk netto na poziomie 6,1 mln zł. Poniżej znajdują się wybrane skonsolidowane dane finansowe:

tabela tower wyniki iii kwartał

wykres tow tower d1 22.11.2018
Tower D1, źródło: xStation


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here