Naga MarketsWykres H1 notowań EUR/USD otwierał piątek wyraźnie nad średnią ruchomą 33SMA oraz dodatkowo nad dziennym PP (punktem pivot) na wysokości 1.1366. Dopóki cena znajduje się nad wspomnianymi poziomami, inwestorzy powinni zakładać scenariusze wzrostowe.

Darmowa wiedza na temat opcji binarnych w strefie eLearn! Kliknij!

Okolice pivota wyliczanego na podstawie czwartkowych ruchów pokrywają się ze szczytami sesji środowej i strefa ta była już dzisiaj testowana – od tego momentu obserwujemy wzrosty. Realnym zasięgiem ruchów w trakcie sesji wydają się być okolice maksimów czwartkowych nad lub w okolicach okrągłego poziomu 1.1400.

EURUSDH1 01.04

Nie możemy zapominać jednak o dzisiejszej publikacji amerykańskiego NFP. Jeżeli wynik okaże się silny, wtedy EUR/USD z pewnością opadnie. Niepokoić może również krótkoterminowa linia trendu rysowana od 29 marca.

Przetestuj rachunek u brokera opcji binarnych Option Trade! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ

Broker opcji binarnych Option Trade oferuje zróżnicowane stawki zwrotu. Jeżeli wygrasz, Twój rachunek powiększy się o procent od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here