Naga Markets

27 listopada 2012 7:30

Wiadomość numer jeden dzisiejszego dnia to osiągnięcie porozumienia w sprawie Grecji. Dług zostanie obniżony o 20 pkt procentowych. Rynki na razie nie reagują na te doniesienia.

EUR/USD w trakcie sesji azjatyckiej dwukrotnie zaatakowało psychologiczny opór na 1.3000, jednak sił nie wystarczyło na choćby chwilowe przebicie oporu na 1.3020. Właśnie ten opór będzie najbardziej powstrzymywał Eurodolara przed wzrostami.

Kolejnym oporem w przypadku wzrostów 1.3080, a następnym 1.3140.

Takie fałszywe przebicia często skutkują ruchem w odwrotnym kierunku. Wsparcia dla EUR/USD to: 1.29400 – dolne ograniczenie wczorajszej konsolidacji, 1.2900 – psychologiczny i techniczny poziom.

Poranna analiza EUR/USD 27 listopada 2012









Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>









  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułKomentarz z dnia 27 listopada 2012
Następny artykułPoranna analiza USD/JPY 27 listopada 2012
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here