Naga MarketsCzy analiza techniczna (AT) działa, czy jednak nie działa? Jeśli działa, to jaka jest jej skuteczność? Jeśli nie działa, to czym możemy się wesprzeć, by podnieść swoją skuteczność na rynku? Na te i wiele innych pytań przez cały wrzesień – w ramach przygotowywanego projektu „Poranki z MMD WKS” – będzie szukał odpowiedzi Mariusz Maciej Drozdowski (MMD).


Bardzo duże zainteresowanie wzbudziło nagranie z TJS i opublikowane na YouTube – https://youtu.be/ZuIyS0LO6So – z którego wynika, że można uzyskać przewagę statystyczną nad rynkiem dzięki schematowi, który autor nazwał MMD WKS. WKS, od W Którą Stronę dziś jedziemy.

Schemat ten dotyczy zachowania wykresu ceny w godzinach porannych na parze walutowej GBPUSD, jednak już pojawiają się głosy, że inne płynne instrumenty zachowują się bardzo podobnie i można na nich wykorzystywać ów schemat.

W dniach 3-28 września na naszym kanale YouTube oraz fan page na Facebooku, pomiędzy 6:45 a 7:15 będziemy wspólnie z Mariuszem analizowali zachowanie ceny na „kablu” (GBPUSD). W oparciu o sugerowany przez schemat MMD WKS kierunek, będzie można zawierać transakcje zgodnie z dowolną metodologią będącą elementem szeroko pojętej analizy technicznej.

Wszyscy uczestnicy tego przedsięwzięcia będą mogli publikować swoje zagrania w specjalnym wątku utworzonym na grupie Trading Jam Session. Oczywiście wszystkich zainteresowanych zapraszamy do testowania tego dość kontrowersyjnego podejścia do rynku na kontach demo lub niewielkich kontach real, by najpierw zbudować w sobie przekonanie, że MMD WKS może być w przyszłości Waszym stałym elementem interpretacji zachowania ceny w godzinach porannych.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here