Naga MarketsPary z euro, surowce, DAX oraz metale szlachetne 07.01.2020 [WIDEO]Podczas codziennej odprawy pod nazwą „Poranek z rynkami” omawiany jest kalendarz makroekonomiczny dla każdej sesji oraz kilkanaście walorów inwestycyjnych. Jak kurs euro, dolara, DAX oraz notowania surowców będą kształtowały się w przeciągu dnia? Sprawdź w najnowszym odcinku przeglądu rynkowego na Comparic24.tv!


DAX z potencjałem dalszych spadków, oczekiwanie na reakcję Ropy WTI oraz pary EURJPY z potencjalnym wzrostem

Bitcoin (BTC) podczas dzisiejszej sesji zbudował oficjalnie już wsparcie – a co za tym idzie, tendencja wzrostowa może być nadal w grze. Dobrze jednak, aby rynek BTC wykonał jeszcze test dolnych ograniczeń. Rynek ropy naftowej (WTI) spada do poziomu 53 dolarów za baryłkę. Widać presję podażową, która swoim zasięgiem powinna sięgnąć poziomy 51 dolarów. Tymczasem kurs dolara kanadyjskiego (USDCAD) nadal z presją popytową – korzystając na słabnącej ropie naftowej.

Szczegółowe omówienie wspomnianych walorów i szeregu innych par walutowych w piątkowej odsłonie poranka z rynkami:

Poranek z rynkami to kompleksowy przegląd kluczowych walorów inwestycyjnych, gdzie omawiane są najciekawsze możliwe okazje tradingowe. W ramach porannej analizy prezentowana jest sytuacja zarówno od strony technicznej jak i makroekonomicznej, dzięki czemu nie przegapisz żadnego aspektu danego dnia inwestycyjnego. 

Subskrybuj kanał Comparic.pl na YouTube i bierz udział w „porankach z rynkami” – od poniedziałku do piątku, zawsze o 08:00 ranConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here