Naga Marketsporanek z rynkami maksymilian bączkowskiPodczas codziennej odprawy pod nazwą „Poranek z rynkami” omawiany jest kalendarz makroekonomiczny dla każdej sesji oraz kilkanaście walorów inwestycyjnych. Jak kurs euro, dolara, DAX oraz notowania surowców będą kształtowały się w przeciągu dnia? Sprawdź w najnowszym odcinku przeglądu rynkowego na Comparic24.tv!


Ropa WTI odbija, rynek złota zbiera się do dalszych wzrostów, a AUDUSD z potencjałem spadków

Bitcoin (BTC) w kolejnych dniach pochodzi coraz to wyżej – coraz to bliżej strefy 10 tysięcy dolarów. Strefa ta jest celem dla rynku BTC, jednak nadal oczekiwane jest zejście kryptowaluty celem re-akumulacji. Rynek ropy naftowej (WTI) spada do poziomu 50 dolarów za baryłkę. Widać presję podażową, jednak dobrze, aby rynek odreagował ostatnie spadki chociaż do zakresu 53 USD za baryłkę. Jeżeli zaspałeś, to masz szansę obejrzeć nagranie z dzisiejszego spotkania poniżej.

Szczegółowe omówienie wspomnianych walorów i szeregu innych par walutowych w środowej odsłonie poranka z rynkami:

Poranek z rynkami to kompleksowy przegląd kluczowych walorów inwestycyjnych, gdzie omawiane są najciekawsze możliwe okazje tradingowe. W ramach porannej analizy prezentowana jest sytuacja zarówno od strony technicznej jak i makroekonomicznej, dzięki czemu nie przegapisz żadnego aspektu danego dnia inwestycyjnego. 

cc poranek z rynkami maksymilian bączkowski banner

Subskrybuj kanał Comparic.pl na YouTube i bierz udział w „Porankach z rynkami” – od poniedziałku do piątku, zawsze o 08:00 rano.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here