Naga MarketsWaluty w większości popadają w konsolidację - środa na rynkach z comparic24.tv, czyli co z DAX, Nasdaq, EURUSD oraz rynkiem BTCPodczas codziennej odprawy pod nazwą „Poranek z rynkami” omawiany jest kalendarz makroekonomiczny dla każdej sesji oraz kilkanaście walorów inwestycyjnych. Jak kurs euro, dolara, DAX oraz notowania surowców będą kształtowały się w przeciągu dnia? Sprawdź w najnowszym odcinku przeglądu rynkowego na Comparic24.tv!

Podsumowanie wtorkowej odprawy:

Te artykuły również Cię zainteresują
  • BTC przekracza opór 
  • DAX z oczekiwaną korektą 
  • Ropa może utrzymać wczorajszy wzrost

Waluty w większości popadają w konsolidację – środa na rynkach z comparic24.tv

Podczas środowej sesji Bitcoin (BTC) wychodzi powyżej ostatnio oznaczonego oporu – wskazując na dalszą presję popytową. Rynek ewidentnie nie chce spadać – co skutkować może przekroczeniem zakresu 8 tysiecy dolarów i atakiem poziomu 8400.

Szczegółowe omówienie wspomnianych walorów i szeregu innych par walutowych w środę odsłonie poranka z rynkami:

Poranek z rynkami to kompleksowy przegląd kluczowych walorów inwestycyjnych, gdzie omawiane są najciekawsze możliwe okazje tradingowe. W ramach porannej analizy prezentowana jest sytuacja zarówno od strony technicznej jak i makroekonomicznej, dzięki czemu nie przegapisz żadnego aspektu danego dnia inwestycyjnego. 

Subskrybuj kanał Comparic.pl na YouTube i bierz udział w „Porankach z rynkami” – od poniedziałku do piątku, zawsze o 08:00 rano.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here