Naga MarketsOdprawa w środę: BTC z podwójnym szczytem, DAX z możliwością dalszych wzrostów oraz funt, który może nadal spadaćPodczas codziennej odprawy pod nazwą „Poranek z rynkami” omawiany jest kalendarz makroekonomiczny dla każdej sesji oraz kilkanaście walorów inwestycyjnych. Jak kurs euro, dolara, DAX oraz notowania surowców będą kształtowały się w przeciągu dnia? Sprawdź w najnowszym odcinku przeglądu rynkowego na Comparic24.tv!

Podsumowanie wtorkowej odprawy:

  • BTC tworzy podwójny szczyt na zakresie oporu
  • DAX z możliwością dalszych wzrostów – sekwencja się utrzymuje
  • Rynek ropy przekracza 3 dolary wzrost

Odprawa w środę: BTC z podwójnym szczytem, DAX z możliwością dalszych wzrostów oraz funt, który może nadal spadać

Podczas czwartkowej sesji Bitcoin (BTC) wychodzi powyżej ostatnio oznaczonego oporu – wskazując na dalszą presję popytową. Rynek ewidentnie nie chce spadać – co skutkować może przekroczeniem zakresu 9 tysięcy dolarów i atakiem poziomu 9700.

Szczegółowe omówienie wspomnianych walorów i szeregu innych par walutowych w środowej odsłonie poranka z rynkami:

Poranek z rynkami to kompleksowy przegląd kluczowych walorów inwestycyjnych, gdzie omawiane są najciekawsze możliwe okazje tradingowe. W ramach porannej analizy prezentowana jest sytuacja zarówno od strony technicznej jak i makroekonomicznej, dzięki czemu nie przegapisz żadnego aspektu danego dnia inwestycyjnego. 

Subskrybuj kanał Comparic.pl na YouTube i bierz udział w „Porankach z rynkami” – od poniedziałku do piątku, zawsze o 08:00 rano.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here