Naga MarketsAnaliza rynków finansowychPodczas odprawy „Poranek z rynkami” trader oraz analityk Comparic.pl, Adam Rak, omawia kalendarz makroekonomiczny oraz kilkanaście walorów inwestycyjnych. Jak kurs euro, dolara oraz notowania surowców będą kształtowały się w najbliższych dniach?


Kurs funta “najsilniejszy” we wtorek. Rynek Forex bez większej zmienności

Wtorkowy poranek charakteryzuje się niską zmiennością na rynku walut, gdzie najsilniej odbija kurs funta szterlinga, zyskując do dolara 0,13%. Pozostałe waluty są mocno przygaszone, sytuacja może się jednak rozwinąć w drugiej części dnia wraz z publikacją istotnych danych makroekonomicznych.

Te artykuły również Cię zainteresują
Z kolei na rynku surowców amerykańska mieszanka ropy WTI notuje najsilniejsze osunięcie od niemal dwóch tygodni, tracąc ponad 2%. Złoto pozostaje stabilne i utrzymuje się tuż pod pułapem 1500 dolarów za uncję, korzystając z dynamicznego wsparcia na wysokości średniej ruchomej z ostatnich 50 okresów.

We wtorek inwestorzy czekają na ważne publikacje z Europy – w tym raport z brytyjskiego rynku pracy oraz sentyment niemieckich konsumentów według instytutu ZEW – które zostaną opublikowane do godzin południowych. W drugiej części dnia brak istotniejszych publikacji makroekonomicznych, za wyjątkiem danych o nowozelandzkiej inflacji, które zostaną podane o godzinie 23:45 czasu polskiego.

Poranek z rynkami to kompleksowy przegląd kluczowych walorów inwestycyjnych, gdzie omawiane są najciekawsze możliwe okazje tradingowe. W ramach porannej analizy prezentowana jest sytuacja zarówno od strony technicznej jak i makroekonomicznej, dzięki czemu nie przegapisz żadnego aspektu danego dnia inwestycyjnego. 

Subskrybuj kanał Comparic.pl na YouTube i bierz udział w „porankach z rynkami” – od poniedziałku do piątku, zawsze o 08:00 rano.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here