Naga Markets



W środowej odsłonie „Poranka z rynkami” analityk Comparic.pl, Maksymilian Bączkowski, omawia kalendarz makroekonomiczny na rozpoczynający się tydzień oraz kilkanaście walorów inwestycyjnych. Jak kurs euro, dolara oraz notowania surowców będą kształtowały się w najbliższych dniach?


Kurs euro do dolara powyżej 1.12950, złoto powyżej 1325, ropa dociera do 66$.

Wtorkowa sesja na rynkach generuje kilka istotnych sygnałów – Kurs euro w stosunku do dolara oscyluje wokół poziomu 1.12950 generując sygnał wzrostowy na dzisiejszą sesję z możliwością testu poziomu 1.13300. Rynek złota nadal rośnie – po ówczesnym omawianym wygenerowanym sygnale por-wzrostowym. Celem dla metalu szlachetnego nadal jest poziom 1340 dolarów za uncję. Rynek ropy naftowej kontynuuje wzrosty zgodnie z założeniem a potencjalnym celem dla ropy brent jest poziom 68,6 dolara za baryłkę.

Gdzie znajdują się ważne poziomy techniczne? Jeżeli zaspałeś, to masz szansę obejrzeć nagranie z dzisiejszego spotkania poniżej.

Szczegółowe omówienie wspomnianych walorów i szeregu innych par walutowych we wtorkowej odsłonie poranka z rynkami:

Poranek z rynkami to kompleksowy przegląd kluczowych walorów inwestycyjnych, gdzie omawiane są najciekawsze możliwe okazje tradingowe. W ramach porannej analizy prezentowana jest sytuacja zarówno od strony technicznej jak i makroekonomicznej, dzięki czemu nie przegapisz żadnego aspektu danego dnia inwestycyjnego. 

Subskrybuj kanał Comparic.pl na YouTube i bierz udział w „porankach z rynkami” – od poniedziałku do piątku, zawsze o 08:20 rano!



Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here