Naga MarketsW środowej odsłonie „Poranka z rynkami” analityk Comparic.pl, Maksymilian Bączkowski, omawia kalendarz makroekonomiczny na rozpoczynający się tydzień oraz kilkanaście walorów inwestycyjnych. Jak kurs euro, dolara oraz notowania surowców będą kształtowały się w najbliższych dniach?


Kurs euro do dolara powyżej 1.13770, złoto na wsparciu, ropa rozpoczyna korekty.

Podczas sesji handlowej w środę – Kurs euro w stosunku do dolara oscyluje wokół poziomu 1.13750 podchodząc w bliskie okolice górnych ograniczeń pary, która praktycznie od października 2018 roku jest w dużej konsolidacji. Rynek złota popadł w konsolidację na poziomach 1325 dolarów za uncję, jednak jest to standardowe zachowanie metalu po wykonaniu mocniejszego impulsu. Rynek ropy naftowej rozpoczął wykonywanie korekty co może świadczyć o chęci testów dolnych ograniczeń – w tym poziomu 61 oraz 59 dolarów za baryłkę.

Gdzie znajdują się ważne poziomy techniczne? Jeżeli zaspałeś, to masz szansę obejrzeć nagranie z dzisiejszego spotkania poniżej.

Szczegółowe omówienie wspomnianych walorów i szeregu innych par walutowych we wtorkowej odsłonie poranka z rynkami:

Poranek z rynkami to kompleksowy przegląd kluczowych walorów inwestycyjnych, gdzie omawiane są najciekawsze możliwe okazje tradingowe. W ramach porannej analizy prezentowana jest sytuacja zarówno od strony technicznej jak i makroekonomicznej, dzięki czemu nie przegapisz żadnego aspektu danego dnia inwestycyjnego. 

Subskrybuj kanał Comparic.pl na YouTube i bierz udział w „porankach z rynkami” – od poniedziałku do piątku, zawsze o 08:20 rano!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here