Naga MarketsPodczas wtorkowej odsłonie „Poranka z rynkami” analityk Comparic.pl, Maksymilian Bączkowski, omawia kalendarz makroekonomiczny na rozpoczynający się tydzień oraz kilkanaście walorów inwestycyjnych. Jak kurs euro, dolara oraz notowania surowców będą kształtowały się w najbliższych dniach?


Kurs euro do dolara wybija konsolidację, złoto zgodnie z założeniem, ropa nadal rośnie

Podczas sesji handlowej we wtorek – Kurs euro w stosunku do dolara oscyluje wokół poziomu 1.12600, pokonując okres konsolidacji, wybijając wykres powyżej górnych ograniczeń. Nadal oczekiwane są jednak dalsze wzrosty do poziomy 1,13000. Rynek ropy naftowej (Brent) nadal rośnie spełniając założone oczekiwania w stosunku do trendu. Złoto po ówczesnym dotarciu do wsparcia cenowego 1282 dolara – wykonuje planowany ruch do góry.

Gdzie znajdują się ważne poziomy techniczne? Jeżeli zaspałeś, to masz szansę obejrzeć nagranie z dzisiejszego spotkania poniżej.

Szczegółowe omówienie wspomnianych walorów i szeregu innych par walutowych we wtorkowej odsłonie poranka z rynkami:

Poranek z rynkami to kompleksowy przegląd kluczowych walorów inwestycyjnych, gdzie omawiane są najciekawsze możliwe okazje tradingowe. W ramach porannej analizy prezentowana jest sytuacja zarówno od strony technicznej jak i makroekonomicznej, dzięki czemu nie przegapisz żadnego aspektu danego dnia inwestycyjnego. 

Subskrybuj kanał Comparic.pl na YouTube i bierz udział w „porankach z rynkami” – od poniedziałku do piątku, zawsze o 08:20 rano!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here