Naga MarketsPodczas poniedziałkowej odsłony „Poranka z rynkami” analityk Comparic.pl, Maksymilian Bączkowski, omawia kalendarz makroekonomiczny na rozpoczynający się tydzień oraz kilkanaście walorów inwestycyjnych. Jak kurs euro, dolara oraz notowania surowców będą kształtowały się w najbliższych dniach?


Kurs euro do dolara nadal w konsolidacji, złoto rusza do góry, zgodnie z założeniem, ropa dociera do celu

Podczas sesji handlowej w poniedziałek – Kurs euro w stosunku do dolara oscyluje wokół poziomu 1.12300, nadal pozostając w zakresie konsolidacyjnym omawianym już od zeszłego tygodnia. Najważniejsze dane miesiąca – NFP nic nie zmieniły w obecnym układzie walutowym. Nadal oczekiwane są wzrosty jednak z sesje na sesje szanse na kontynuację ruchu spadają. Rynek ropy naftowej (Brent) dociera do dawno omawianej strefy docelowej dla pozycji długich – 70,70 dolara za baryłkę. Złoto po ówczesnym dotarciu do wsparcia cenowego 1282 dolara – wykonuje planowany ruch doi góry.

Gdzie znajdują się ważne poziomy techniczne? Jeżeli zaspałeś, to masz szansę obejrzeć nagranie z dzisiejszego spotkania poniżej.

Szczegółowe omówienie wspomnianych walorów i szeregu innych par walutowych we wtorkowej odsłonie poranka z rynkami:

Poranek z rynkami to kompleksowy przegląd kluczowych walorów inwestycyjnych, gdzie omawiane są najciekawsze możliwe okazje tradingowe. W ramach porannej analizy prezentowana jest sytuacja zarówno od strony technicznej jak i makroekonomicznej, dzięki czemu nie przegapisz żadnego aspektu danego dnia inwestycyjnego. 

Subskrybuj kanał Comparic.pl na YouTube i bierz udział w „porankach z rynkami” – od poniedziałku do piątku, zawsze o 08:20 rano!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here