Naga MarketsWe piątkowej odsłonie „Poranka z rynkami” analityk Comparic.pl, Maksymilian Bączkowski, omawia kalendarz makroekonomiczny na rozpoczynający się tydzień oraz kilkanaście walorów inwestycyjnych. Jak kurs euro, dolara oraz notowania surowców będą kształtowały się w najbliższych dniach?


Kurs euro do dolara w konsolidacji, złoto nadal niepewnie, ropa konsoliduje się

Podczas sesji handlowej w piątek – Kurs euro w stosunku do dolara oscyluje wokół poziomu 1.12300, popdając w konsolidację. Rynek ropy naftowej (Brent) kontynuuje konsolidację na strefie, jednak nadal celem dla ropy jest poziom 70,7 dolara za baryłkę. Złoto dalej oscyluje wokół poziomów wsparcia – jednak w tym momencie możliwe jest kontynuowanie wzrostów.

Gdzie znajdują się ważne poziomy techniczne? Jeżeli zaspałeś, to masz szansę obejrzeć nagranie z dzisiejszego spotkania poniżej.

Szczegółowe omówienie wspomnianych walorów i szeregu innych par walutowych we wtorkowej odsłonie poranka z rynkami:

Poranek z rynkami to kompleksowy przegląd kluczowych walorów inwestycyjnych, gdzie omawiane są najciekawsze możliwe okazje tradingowe. W ramach porannej analizy prezentowana jest sytuacja zarówno od strony technicznej jak i makroekonomicznej, dzięki czemu nie przegapisz żadnego aspektu danego dnia inwestycyjnego. 

Subskrybuj kanał Comparic.pl na YouTube i bierz udział w „porankach z rynkami” – od poniedziałku do piątku, zawsze o 08:20 rano!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here