Naga MarketsMaksymilian BączkowskiPodczas piątkowej odprawy pod nazwą „Poranek z rynkami” trader oraz analityk Comparic.pl, Maksymilian Bączkowski, omawia kalendarz makroekonomiczny na rozpoczynający się tydzień oraz kilkanaście walorów inwestycyjnych. Jak kurs euro, dolara oraz notowania surowców będą kształtowały się w najbliższych dniach?


Kurs ropy utrzymuje się na poziomach 56$, funt brytyjski z możliwym delikatnym odbiciem, złoto spada

Kurs funta podczas wczesnych godzin piątkowej sesji konsoliduje się – jednak z naciskiem na prezentowanie spadkowego sentymentu. Jednak para GBPUSD jest w stanie wygenerować choć niewielkie odbicie, na co warto zwrócić dziś uwagę.  Rynek ropy naftowej (WTI) spada poniżej zakresu 57 dolarów, wskazując na znaczne osłabienie popytowego sentymentu. Gdzie znajdują się ważne poziomy techniczne reszty walorów? Jeżeli zaspałeś, to masz szansę obejrzeć nagranie z dzisiejszego spotkania poniżej.

Te artykuły również Cię zainteresują
Szczegółowe omówienie wspomnianych walorów i szeregu innych par walutowych we wtorkowej odsłonie poranka z rynkami:

Poranek z rynkami to kompleksowy przegląd kluczowych walorów inwestycyjnych, gdzie omawiane są najciekawsze możliwe okazje tradingowe. W ramach porannej analizy prezentowana jest sytuacja zarówno od strony technicznej jak i makroekonomicznej, dzięki czemu nie przegapisz żadnego aspektu danego dnia inwestycyjnego. 

Subskrybuj kanał Comparic.pl na YouTube i bierz udział w „porankach z rynkami” – od poniedziałku do piątku, zawsze o 08:00 ranoConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here