Naga MarketsMaksymilian BączkowskiPodczas piątkowej odprawy pod nazwą „Poranek z rynkami” trader oraz analityk Comparic.pl, Maksymilian Bączkowski, omawia kalendarz makroekonomiczny na rozpoczynający się tydzień oraz kilkanaście walorów inwestycyjnych. Jak kurs euro, dolara oraz notowania surowców będą kształtowały się w najbliższych dniach?


Ropa WTI nadal z potencjałem wzrostów, kurs euro rośnie atakując 1.10600 USD, złoto z potencjałem osiągnięcia 1520 USD

Kurs euro podczas wczesnych godzin piątkowej sesji odrabia wczoraj zanicjowane spadki – zaraz po danych FOMC. Rynek w tym momencie oscyluje wokół poziomu 1.10450 USD. Rynek ropy naftowej (WTI) spada poniżej poziomu 58 dolarów za baryłkę dogrywając kolejną część luki wzrostowej. Nadal jednak 64 – 65 dolarów w niedługim czasie powinno zostać osiągnięte. Gdzie znajdują się ważne poziomy techniczne reszty walorów? Jeżeli zaspałeś, to masz szansę obejrzeć nagranie z dzisiejszego spotkania poniżej.

Te artykuły również Cię zainteresują
Szczegółowe omówienie wspomnianych walorów i szeregu innych par walutowych we wtorkowej odsłonie poranka z rynkami:

Poranek z rynkami to kompleksowy przegląd kluczowych walorów inwestycyjnych, gdzie omawiane są najciekawsze możliwe okazje tradingowe. W ramach porannej analizy prezentowana jest sytuacja zarówno od strony technicznej jak i makroekonomicznej, dzięki czemu nie przegapisz żadnego aspektu danego dnia inwestycyjnego. 

Subskrybuj kanał Comparic.pl na YouTube i bierz udział w „porankach z rynkami” – od poniedziałku do piątku, zawsze o 08:00 ranoConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here