Naga MarketsMaksymilian BączkowskiPodczas codziennej odprawy pod nazwą „Poranek z rynkami” omawiany jest kalendarz makroekonomiczny dla każdej sesji oraz kilkanaście walorów inwestycyjnych. Jak kurs euro, dolara, DAX oraz notowania surowców będą kształtowały się w przeciągu dnia? Sprawdź w najnowszym odcinku przeglądu rynkowego na Comparic24.tv!


DAX z możliwością ataku górnych ograniczeń, złoto i srebro odbijają od wsparcia

Rynek ropy naftowej (WTI) wreszcie wykonuje szybki ruch ku górze, wykraczając poza 58 dolarów za baryłkę. W tym momencie atak może rozwinąć do poziomów 59 dolarów. Srebro oraz złoto podczas dzisiejszego handlu nadal oscylują relatywnie nisko – dlatego warto będzie obserwować rynek w okolicach wsparcia, czy nie zostanie wygenerowany ruch wzrostowy na kontrę ostatnich spadków. Gdzie znajdują się ważne poziomy techniczne reszty walorów? Jeżeli zaspałeś, to masz szansę obejrzeć nagranie z dzisiejszego spotkania poniżej.

Szczegółowe omówienie wspomnianych walorów i szeregu innych par walutowych we wtorkowej odsłonie poranka z rynkami:

Poranek z rynkami to kompleksowy przegląd kluczowych walorów inwestycyjnych, gdzie omawiane są najciekawsze możliwe okazje tradingowe. W ramach porannej analizy prezentowana jest sytuacja zarówno od strony technicznej jak i makroekonomicznej, dzięki czemu nie przegapisz żadnego aspektu danego dnia inwestycyjnego. 

Subskrybuj kanał Comparic.pl na YouTube i bierz udział w „porankach z rynkami” – od poniedziałku do piątku, zawsze o 08:00 ranoConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

1 KOMENTARZ

  1. Jak zwykle wtopa. Taka analiza naraża ludzi na straty i za każdym razem piszesz,że niby “trafna analiza”. Wstydziłbyś się

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here