Naga MarketsMaksymilian BączkowskiPodczas poniedziałkowej odprawy pod nazwą „Poranek z rynkami” trader oraz analityk Comparic.pl, Maksymilian Bączkowski, omawia kalendarz makroekonomiczny na rozpoczynający się tydzień oraz kilkanaście walorów inwestycyjnych. Jak kurs euro, dolara oraz notowania surowców będą kształtowały się w najbliższych dniach?


DAX z pierwszymi sygnałami spadkowymi, kurs euro powyżej poziomów 1.10700 USD a ropa atakuje 60 dolarów po ataku na rafinerię

Kurs euro podczas wczesnych godzin poniedziałkowej sesji rynek euro do dolara nadal utrzymuje się powyżej strefy 1.10700 USD – para znacznie odrabia spadki po danych EBC. Nagłe impulsy sprawiają, że potencjał odrabiania strat jest duży – a celem może być w niedługim czasie strefa 1.11600 USD. Rynek ropy naftowej (WTI) osiąga w końcu planowane 60 dolarów za baryłkę – po ataku na jedną z rafinerii. Gdzie znajdują się ważne poziomy techniczne reszty walorów? Jeżeli zaspałeś, to masz szansę obejrzeć nagranie z dzisiejszego spotkania poniżej.

Szczegółowe omówienie wspomnianych walorów i szeregu innych par walutowych we wtorkowej odsłonie poranka z rynkami:

Poranek z rynkami to kompleksowy przegląd kluczowych walorów inwestycyjnych, gdzie omawiane są najciekawsze możliwe okazje tradingowe. W ramach porannej analizy prezentowana jest sytuacja zarówno od strony technicznej jak i makroekonomicznej, dzięki czemu nie przegapisz żadnego aspektu danego dnia inwestycyjnego. 

Subskrybuj kanał Comparic.pl na YouTube i bierz udział w „porankach z rynkami” – od poniedziałku do piątku, zawsze o 08:00 ranotokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here