Naga MarketsPary z euro, surowce, DAX oraz metale szlachetne 07.01.2020 [WIDEO]Podczas codziennej odprawy pod nazwą „Poranek z rynkami” omawiany jest kalendarz makroekonomiczny dla każdej sesji oraz kilkanaście walorów inwestycyjnych. Jak kurs euro, dolara, DAX oraz notowania surowców będą kształtowały się w przeciągu dnia? Sprawdź w najnowszym odcinku przeglądu rynkowego na Comparic24.tv!


USDJPY z presją popytową, DAX z szansą kolejnego spadku a ropa powoli osuwa się do celu 57 dolarów za baryłkę (WTI)

Rynek ropy naftowej (WTI) po dłuższej nieobecności na porankach z rynkami zaczyna mocno spadać – konflikt Iran USA zaczyna dobija się na rynkach surowcowych. Czas napięć na Bliskim Wchodzie jest trudnym okresem do handlu. Tymczasem DAX mocno atakuje górne ograniczenia. Jeżeli zaspałeś, to masz szansę obejrzeć nagranie z dzisiejszego spotkania poniżej.

Szczegółowe omówienie wspomnianych walorów i szeregu innych par walutowych we wtorkowej odsłonie poranka z rynkami:

Poranek z rynkami to kompleksowy przegląd kluczowych walorów inwestycyjnych, gdzie omawiane są najciekawsze możliwe okazje tradingowe. W ramach porannej analizy prezentowana jest sytuacja zarówno od strony technicznej jak i makroekonomicznej, dzięki czemu nie przegapisz żadnego aspektu danego dnia inwestycyjnego. 

Subskrybuj kanał Comparic.pl na YouTube i bierz udział w „porankach z rynkami” – od poniedziałku do piątku, zawsze o 08:00 ranoConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here