Naga MarketsAnaliza rynków finansowychPodczas odprawy „Poranek z rynkami” trader oraz analityk Comparic.pl, Krzysztof Kamiński, omawia kalendarz makroekonomiczny oraz kilkanaście walorów inwestycyjnych. Jak kurs euro, dolara oraz notowania surowców będą kształtowały się w najbliższych dniach?


Kurs funta znalazł się pod presją niedźwiedzi, dolar stara się odrabiać

Podczas środowego poranka nadal utrzymuje się siła walut Antypodów, po zielonej stronie rynku w stosunku do dolara znalazło się również euro. Dolar stara się odrabiać część strat, jak na razie udaje się to jednak tylko i wyłącznie wobec japońskiego jena. Pod presją spadkową znajduje się również kurs funta, chociaż w parze walutowej z dolarem notowania przesuwają się relatywnie płasko.

W trakcie środowej sesji w kalendarzu makroekonomicznym zabrakło istotniejszych odczytów oprócz danych o amerykańskich JOLTS z godziny 14:30, zapasach ropy z 16:30 i przede wszystkim minutkach FOMC, których publikację zaplanowano na 20:00.

„GBPJPY znajduje się pod niedźwiedzią presją. Wczoraj “rzeźnik” doszedł do poziomu 131 JPY.  USDJPY konsoliduje się w przedziale 106.80-107.40. Indeks 30 największych spółek spadł w okolicę 11950 pkt. Sentyment ten został przeniesiony za ocean. SP500 w czasie wczorajszej sesji straciło ponad 1.5%” – komentuje Krzysztof Kamiński podczas porannej odprawy rynkowej.

Poranek z rynkami to kompleksowy przegląd kluczowych walorów inwestycyjnych, gdzie omawiane są najciekawsze możliwe okazje tradingowe. W ramach porannej analizy prezentowana jest sytuacja zarówno od strony technicznej jak i makroekonomicznej, dzięki czemu nie przegapisz żadnego aspektu danego dnia inwestycyjnego. 

Subskrybuj kanał Comparic.pl na YouTube i bierz udział w „porankach z rynkami” – od poniedziałku do piątku, zawsze o 08:00 ranoConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here