Naga MarketsPodczas środowej odsłony „Poranka z rynkami” analityk Comparic.pl, Łukasz Stefanik, omawia kalendarz makroekonomiczny na najbliższą sesję oraz kilkanaście walorów inwestycyjnych. Jak kurs euro, dolara oraz notowania surowców będą kształtowały się w najbliższych dniach?


Kurs euro z szansą na wzrosty, złoto dociera do wsparcia, a ropa nie chce spadać

Podczas sesji handlowej w środę – kurs euro w stosunku do dolara kontynuuje wzrosty po reakcji przy wyznaczanym ostatnio wsparciu. Tym samym lokalny trend wzrostowy jest utrzymywany. Rynek ropy naftowej (WTI) znajduje się ponownie w strefie oporowej – jednak niewykluczone, że zobaczmy wybicie górą. Dziś należy zwrócić uwagę na dane odnośnie zapasów, które będą publikowane o godzinie 16:30. Złoto dociera do zakładanej strefy wsparcia, czy zobaczymy odbicie, a może jest do dopiero początek większych spadków?

Te artykuły również Cię zainteresują
Gdzie znajdują się ważne poziomy techniczne? Jeżeli zaspałeś, to masz szansę obejrzeć nagranie z dzisiejszego spotkania poniżej.

Szczegółowe omówienie wspomnianych walorów i szeregu innych par walutowych we wtorkowej odsłonie poranka z rynkami:

Poranek z rynkami to kompleksowy przegląd kluczowych walorów inwestycyjnych, gdzie omawiane są najciekawsze możliwe okazje tradingowe. W ramach porannej analizy prezentowana jest sytuacja zarówno od strony technicznej jak i makroekonomicznej, dzięki czemu nie przegapisz żadnego aspektu danego dnia inwestycyjnego. 

Subskrybuj kanał Comparic.pl na YouTube i bierz udział w „porankach z rynkami” – od poniedziałku do piątku, zawsze o 08:20 rano!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here