Naga Markets


W pierwszej w tym tygodniu odsłonie „Poranka z rynkami” analityk Comparic.pl, Maksymilian Bączkowski, omawia kalendarz makroekonomiczny na rozpoczynający się tydzień oraz kilkanaście walorów inwestycyjnych. Jak kurs euro, dolara oraz notowania surowców będą kształtowały się w przyszłym tygodniu?


Kurs euro do funta (GBP) w dół, złoto w konsolidacji, ropa balansuje na 60 dolarach

Poniedziałek rozpoczyna się korektą kursu euro do funta brytyjskiego (EUR/GBP), co ma miejsce po bardzo silnych spadkach piątkowych, które zepchnęły cenę na najniższe poziomy od miesiąca. W tym samym czasie notowania złotego kruszcu konsolidują na średnioterminowych maksimach, a ropa brent walczy z poziomem 60 dolarów za baryłkę (w tym samym czasie ropa WTI zatrzymała się w okolicach 50 dolarów).

Szczegółowe omówienie wspomnianych walorów i szeregu innych par walutowych w poniedziałkowej odsłonie poranka z rynkami:

Poranek z rynkami to kompleksowy przegląd kluczowych walorów inwestycyjnych, gdzie omawiane są najciekawsze możliwe okazje tradingowe. W ramach porannej analizy prezentowana jest sytuacja zarówno od strony technicznej jak i makroekonomicznej, dzięki czemu nie przegapisz żadnego aspektu danego dnia inwestycyjnego. 

Subskrybuj kanał Comparic.pl na YouTube i bierz udział w „porankach z rynkami” – od poniedziałku do piątku, zawsze o 08:00 rano!tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here