Naga MarketsW środowej odsłonie „Poranka z rynkami” analityk Comparic.pl, Maksymilian Bączkowski, omawia kalendarz makroekonomiczny na rozpoczynający się tydzień oraz kilkanaście walorów inwestycyjnych. Jak kurs euro, dolara oraz notowania surowców będą kształtowały się w najbliższych dniach?


Kurs euro do dolara nadal poniżej 1.14000, złoto w konsolidacji, ropa z dalszym potencjałem wzrostowym.

Wtorkowa sesja handlowa na parze euro do dolara (EUR/USD) rozpoczyna się kontynuacją poniedziałkowego spadku – gdzie kurs euro spada do poziomu 1.13550. Niemiecki indeks giełdowy DAX otwiera się dziś niżej, blisko poziomu 11.090 punktów wskazując na sentyment spadkowy. Złoto w dalszym ciągu pozostaje w konsolidacji, czekamy na wybicie. Rynek ropy naftowej kontynuuje wzrosty i nadal potencjał dotarcia do strefy 64.30 dolarów za baryłkę jest osiągalny.

Gdzie znajdują się ważne poziomy techniczne? Jeżeli zaspałeś, to masz szansę obejrzeć nagranie z dzisiejszego spotkania poniżej.

Szczegółowe omówienie wspomnianych walorów i szeregu innych par walutowych we wtorkowej odsłonie poranka z rynkami:

Poranek z rynkami to kompleksowy przegląd kluczowych walorów inwestycyjnych, gdzie omawiane są najciekawsze możliwe okazje tradingowe. W ramach porannej analizy prezentowana jest sytuacja zarówno od strony technicznej jak i makroekonomicznej, dzięki czemu nie przegapisz żadnego aspektu danego dnia inwestycyjnego. 

Subskrybuj kanał Comparic.pl na YouTube i bierz udział w „porankach z rynkami” – od poniedziałku do piątku, zawsze o 08:00 rano!tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here