Naga MarketsW kolejnej w tym tygodniu odsłonie „Poranka z rynkami” analityk Comparic.pl, Łukasz Stefanik, omawia kalendarz makroekonomiczny oraz sytuację techniczną na kilkunastu walorach inwestycyjnych. Jak kurs euro, dolara oraz notowania surowców będą kształtowały się w najbliższych dniach?


Kurs euro do w konsolidacji, niemiecki indeks Dax z potencjałem spadkowym złoto ponownie testuje kluczowe wsparcie

Kurs euro do dolara (EUR/USD) utknął w konsolidacji pomiędzy 1,1315, a 1,1370, dopóki kurs nie wybije jednego z poziomów, możemy w dalszym ciągu utrzymywać się w ruchu bocznym. W średnim terminie również możemy obserwować konsolidację na tym instrumencie. Niemiecki indeks giełdowy Dax utrzymuje co prawda tendencję wzrostową, jednak impulsy nie są już tak zdecydowane. Po wczorajszej sesji zakończonej pin barem na interwale D1 istnieje szansa na korektę spadkową. Ruch powinien się rozwinąć w momencie wybicia dołem poziomu 11370, który stanowi kluczowe wsparcie. Jeżeli nie zostanie wybity, to kurs moze kierować się na nowe maksima. Cena złota dotarła ostatnio do wsparcia przy poziomie 1322$, dopóki nie zostanie on wybity niewykluczone są dalsze wzrosty. Ewentualne wybicie dołem może doprowadzić do głębszej przeceny, nawet na kolejne 20$.

Szczegółowe omówienie wspomnianych walorów i szeregu innych par walutowych we wtorkowej odsłonie poranka z rynkami:

Poranek z rynkami to kompleksowy przegląd kluczowych walorów inwestycyjnych, gdzie omawiane są najciekawsze możliwe okazje tradingowe. W ramach porannej analizy prezentowana jest sytuacja zarówno od strony technicznej jak i makroekonomicznej, dzięki czemu nie przegapisz żadnego aspektu danego dnia inwestycyjnego. 

Subskrybuj kanał Comparic.pl na YouTube i bierz udział w „porankach z rynkami” – od poniedziałku do piątku, zawsze o 08:20 rano!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here