Naga MarketsW kolejnej w tym tygodniu odsłonie „Poranka z rynkami” analityk Comparic.pl, Łukasz Stefanik, omawia kalendarz makroekonomiczny oraz sytuację techniczną na kilkunastu walorach inwestycyjnych. Jak kurs euro, dolara oraz notowania surowców będą kształtowały się w najbliższych dniach?


Kurs euro poniżej 1,1400, ropa ma problem z wybiciem szczytów, złoto testuje wsparcie 

Kurs euro do dolara (EUR/USD) odbił w zeszłym tygodniu od strefy oporowej przy 1,1490, cena wróciła do szerokiej konsolidacji, aktualnie kurs znajduje się poniżej poziomu 1,1400. Pomimo wybicia nowych szczytów na ropie WTI, cena ma wyraźny problem z wyjściem na wyższe poziomy, co może przełożyć się na korektę bądź ruch boczny. Notowania złota odbijają od kluczowego wsparcia przy poziomie 1308$. Dax koryguje nieznacznie wczorajsze silne wzrosty, w dalszym ciągu znajdujemy się w tendencji wzrostowej.

Te artykuły również Cię zainteresują
Szczegółowe omówienie wspomnianych walorów i szeregu innych par walutowych we wtorkowej odsłonie poranka z rynkami:

Poranek z rynkami to kompleksowy przegląd kluczowych walorów inwestycyjnych, gdzie omawiane są najciekawsze możliwe okazje tradingowe. W ramach porannej analizy prezentowana jest sytuacja zarówno od strony technicznej jak i makroekonomicznej, dzięki czemu nie przegapisz żadnego aspektu danego dnia inwestycyjnego. 

Subskrybuj kanał Comparic.pl na YouTube i bierz udział w „porankach z rynkami” – od poniedziałku do piątku, zawsze o 08:20 rano!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here