Naga MarketsW kolejnej w tym tygodniu odsłonie „Poranka z rynkami” analityk Comparic.pl, Łukasz Stefanik, omawia kalendarz makroekonomiczny oraz sytuację techniczną na kilkunastu walorach inwestycyjnych. Jak kurs euro, dolara oraz notowania surowców będą kształtowały się w najbliższych dniach?


Kurs euro próbuje odbijać od dołków, ropa z szansą na wzrosty, Dax może wybić góra z konsolidacji

Kurs euro do dolara (EUR/USD) próbuje odbijać od okolic 1,1280, gdzie wypada dolne ograniczenie konsolidacji. Jak na razie nie widać jednak zdecydowania ze strony kupujących, co może przełożyć się na dalsze spadki w kierunku 1,1210. Na ropie WTI mamy do czynienia z odbiciem od wsparcia i kontynuacją ruchu wzrostowego. Testowany jest lokalny opór, po jego wybiciu ruch do góry może przyspieszyć. Najbliższym wsparciem są okolice 51,30$, a kluczowym poziomem w długim terminie w dalszym ciągu jest 50$ za baryłkę. Niemiecki indeks giełdowy Dax ma szansę na kontynuację wczorajszych wzrostów. Rynek coraz bardziej napiera na poziom 11 210 pkt, co powinno doprowadzić do wybicia górą w pierwszych godzinach handlu.

Szczegółowe omówienie wspomnianych walorów i szeregu innych par walutowych we wtorkowej odsłonie poranka z rynkami:

Poranek z rynkami to kompleksowy przegląd kluczowych walorów inwestycyjnych, gdzie omawiane są najciekawsze możliwe okazje tradingowe. W ramach porannej analizy prezentowana jest sytuacja zarówno od strony technicznej jak i makroekonomicznej, dzięki czemu nie przegapisz żadnego aspektu danego dnia inwestycyjnego. 

Subskrybuj kanał Comparic.pl na YouTube i bierz udział w „porankach z rynkami” – od poniedziałku do piątku, zawsze o 08:20 rano!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here