Naga Markets


Łukasz StefanikW pierwszej tym tygodniu odsłonie „Poranka z rynkami” analityk Comparic.pl, Łukasz Stefanik, omawia kalendarz makroekonomiczny na rozpoczynający się tydzień oraz kilkanaście walorów inwestycyjnych. Jak kurs euro, dolara oraz notowania surowców będą kształtowały się w najbliższych dniach?


Kurs euro do dolara odbija od wsparcia przy 1,1360, ropa kontynuuje wzrosty, złoto w konsolidacji

Zaczynamy tydzień z rynkami. Kurs euro do dolara (EUR/USD) ma szanse na korektę wzrostową po przetestowaniu wsparcia przy poziomie 1,1360. Funt brytyjski może być nadal podatny na informacje z Wielkiej Brytanie w sprawie Brexitu. Dziś przemówienie premier – Theresy May, zachowajcie ostrożność, możliwa podwyższona zmienność. Cena złota pozostaje w szerokiej konsolidacji pomiędzy 1279$, a 1297$, czekamy na wybicie. Ropa kontynuuje wzrosty zgodnie z oczekiwaniami , target został osiągnięty już w piątek. Dax otwiera się luką spadkową, czy to tylko korekta, a może powrót do większych spadków?

Szczegółowe omówienie wspomnianych walorów i szeregu innych par walutowych we wtorkowej odsłonie poranka z rynkami:

Poranek z rynkami to kompleksowy przegląd kluczowych walorów inwestycyjnych, gdzie omawiane są najciekawsze możliwe okazje tradingowe. W ramach porannej analizy prezentowana jest sytuacja zarówno od strony technicznej jak i makroekonomicznej, dzięki czemu nie przegapisz żadnego aspektu danego dnia inwestycyjnego. 

Subskrybuj kanał Comparic.pl na YouTube i bierz udział w „porankach z rynkami” – od poniedziałku do piątku, zawsze o 08:00 rano!

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here