Naga MarketsW kolejnej w tym tygodniu odsłonie „Poranka z rynkami” analityk Comparic.pl, Łukasz Stefanik, omawia kalendarz makroekonomiczny oraz sytuację techniczną na kilkunastu walorach inwestycyjnych. Jak kurs euro, dolara oraz notowania surowców będą kształtowały się w najbliższych dniach?


Kurs euro do dolara z szansą na korektę wzrostową, ropa koryguje ostatnie wzrosty, złoto pozostaje w konsolidacji

Kurs euro do dolara (EUR/USD) próbuje bronić dolnego ograniczenia układu Overbalance na interwale D1. Notowania złota pozostaje w szerokiej konsolidacji pomiędzy 1279$, a 1297$, cały czas czekamy na wybicie. Dax otwiera się luką wzrostową, jednak jest szansa na ponowne przetestowanie wczorajszych minimów, czy to początek większych spadków? Warto także zwrócić dziś uwagę na dolara kanadyjskiego, o godzinie 14:30 poznamy dane o sprzedaży detalicznej z Kanady.

Szczegółowe omówienie wspomnianych walorów i szeregu innych par walutowych we wtorkowej odsłonie poranka z rynkami:

Poranek z rynkami to kompleksowy przegląd kluczowych walorów inwestycyjnych, gdzie omawiane są najciekawsze możliwe okazje tradingowe. W ramach porannej analizy prezentowana jest sytuacja zarówno od strony technicznej jak i makroekonomicznej, dzięki czemu nie przegapisz żadnego aspektu danego dnia inwestycyjnego. 

Subskrybuj kanał Comparic.pl na YouTube i bierz udział w „porankach z rynkami” – od poniedziałku do piątku, zawsze o 08:00 rano!tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here