Naga MarketsW ostatniej w tym tygodniu odsłonie „Poranka z rynkami” analityk Comparic.pl, Łukasz Stefanik, omawia kalendarz makroekonomiczny oraz sytuację techniczną na kilkunastu walorach inwestycyjnych. Jak kurs euro, dolara oraz notowania surowców będą kształtowały się w najbliższych dniach?


Kurs euro do dolara reaguje na wsparcie przy 1,13, ropa z szansą na dalsze wzrosty, złoto dalej w konsolidacji

Kurs euro do dolara (EUR/USD) wyraźnie tracił podczas wczorajszej sesji, doszło jednak do testu dolnego ograniczenia konsolidacji, czy to wystarczy aby na rynku pojawił się popyt? Notowania złota pozostaje w szerokiej konsolidacji pomiędzy 1278,5$, a 1297$, cały czas czekamy na wybicie w jedną ze stron. Dax otwiera się luką wzrostową i powinien przetestować poziomy maksymalne z ubiegłego tygodnia.

Szczegółowe omówienie wspomnianych walorów i szeregu innych par walutowych we wtorkowej odsłonie poranka z rynkami:

Poranek z rynkami to kompleksowy przegląd kluczowych walorów inwestycyjnych, gdzie omawiane są najciekawsze możliwe okazje tradingowe. W ramach porannej analizy prezentowana jest sytuacja zarówno od strony technicznej jak i makroekonomicznej, dzięki czemu nie przegapisz żadnego aspektu danego dnia inwestycyjnego. 

Subskrybuj kanał Comparic.pl na YouTube i bierz udział w „porankach z rynkami” – od poniedziałku do piątku, zawsze o 08:20 rano!tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here