Naga MarketsW kolejnej w tym tygodniu odsłonie „Poranka z rynkami” analityk Comparic.pl, Łukasz Stefanik, omawia kalendarz makroekonomiczny oraz sytuację techniczną na kilkunastu walorach inwestycyjnych. Jak kurs euro, dolara oraz notowania surowców będą kształtowały się w najbliższych dniach?


Kurs euro do dolara wystrzelił do góry, ropa kontynuuje wzrosty, złoto coraz wyżej

Kurs euro do dolara (EUR/USD) kontynuuje wzrosty, cena po wczorajszej decyzji FOMC w sprawie stóp procentowych wystrzeliła do góry. Aktualnie kurs znajduje się powyżej 1,1500. Ropa dotarła do lokalnych szczytów, tym samym potwierdza się scenariusz wzrostowy. Jeżeli opór zostanie wybity, być może czeka nas przyspieszenie ruchu w górę. Notowania złota wybijają kolejne opory. Jak na razie brakuje sygnałów spadkowych, przewagę ma strona kupująca. W dzisiejszym kalendarzu znajduje się sporo odczytów, dlatego zmienność podczas sesji może utrzymywać się na podwyższonym poziomie.

Szczegółowe omówienie wspomnianych walorów i szeregu innych par walutowych we wtorkowej odsłonie poranka z rynkami:

Poranek z rynkami to kompleksowy przegląd kluczowych walorów inwestycyjnych, gdzie omawiane są najciekawsze możliwe okazje tradingowe. W ramach porannej analizy prezentowana jest sytuacja zarówno od strony technicznej jak i makroekonomicznej, dzięki czemu nie przegapisz żadnego aspektu danego dnia inwestycyjnego. 

Subskrybuj kanał Comparic.pl na YouTube i bierz udział w „porankach z rynkami” – od poniedziałku do piątku, zawsze o 08:20 rano!tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here