Naga MarketsW kolejnej w tym tygodniu odsłonie „Poranka z rynkami” analityk Comparic.pl, Łukasz Stefanik, omawia kalendarz makroekonomiczny oraz sytuację techniczną na kilkunastu walorach inwestycyjnych. Jak kurs euro, dolara oraz notowania surowców będą kształtowały się w najbliższych dniach?


Kurs euro do dolara może rosnąc, niemiecki indeks Dax z szansą na korektę spadkową, złoto dociera do kluczowego wsparcia

Kurs euro do dolara (EUR/USD) kontynuuje odbicie wzrostowe, istnieje szansa na ruch w kierunku 1,1400. Jednak w średnim terminie kurs w dalszym ciągu pozostaje w konsolidacji. Niemiecki indeks giełdowy Dax rozpoczyna sesję od wzrostów, niemniej wczoraj popyt wyraźnie odpuścił, dlatego istnieje szansa na korektę spadkową. Ruch powinien się rozwinąć w momencie wybicia dołem poziomu 11370, który stanowi kluczowe wsparcie. Jeżeli nie zostanie wybity, to kurs moze kierować się na nowe maksima. Na złocie możemy obserwować dynamiczną korektę ostatnich silnych wzrostów, cena dotarła jednak do bardzo istotnego wsparcia i generuje się sygnał popytowy. Strefa przy 1322$ pozostaje kluczowa.

Szczegółowe omówienie wspomnianych walorów i szeregu innych par walutowych we wtorkowej odsłonie poranka z rynkami:

Poranek z rynkami to kompleksowy przegląd kluczowych walorów inwestycyjnych, gdzie omawiane są najciekawsze możliwe okazje tradingowe. W ramach porannej analizy prezentowana jest sytuacja zarówno od strony technicznej jak i makroekonomicznej, dzięki czemu nie przegapisz żadnego aspektu danego dnia inwestycyjnego. 

Subskrybuj kanał Comparic.pl na YouTube i bierz udział w „porankach z rynkami” – od poniedziałku do piątku, zawsze o 08:20 rano!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here