Naga MarketsW kolejnej w tym tygodniu odsłonie „Poranka z rynkami” analityk Comparic.pl, Łukasz Stefanik, omawia kalendarz makroekonomiczny oraz sytuację techniczną na kilkunastu walorach inwestycyjnych. Jak kurs euro, dolara oraz notowania surowców będą kształtowały się w najbliższych dniach?


Kurs euro w dalszym ciągu broni wsparcia przy 1,1280, niemiecki indeks Dax ma szansę na wybicie nowych szczytów, złoto zgodnie z oczekiwaniami kontynuuje trend wzrostowy

Kurs euro do dolara (EUR/USD) po wielu testach ostatecznie broni poziomu 1,1280. Jeżeli tendencja się utrzyma, to istnieje szansa na test oporu przy 1,1410, wsparciem pozostają okolice okrągłego poziomu 1,1300, który jest potwierdzony setupem 1:1. Niemiecki indeks giełdowy Dax rozpoczyna sesję od wzrostów, bardzo możliwy jest atak na nowe szczyty. Poziomy maksymalne z 5 lutego powinny stanowić kluczowy opór. Jeżeli dojdzie do jego wybicia, ruch wzrostowy może przyspieszyć, w przeciwnym razie będzie szansa na wykonanie korekty spadkowej. Złoto zgodnie z założeniami kontynuuje trend wzrostowy, cena znajduje się coraz bliżej poziomu 1360$, który jest docelowym targetem. Jak na razie nie widać zagrożeń dla dalszych wzrostów.

Te artykuły również Cię zainteresują
Szczegółowe omówienie wspomnianych walorów i szeregu innych par walutowych we wtorkowej odsłonie poranka z rynkami:

Poranek z rynkami to kompleksowy przegląd kluczowych walorów inwestycyjnych, gdzie omawiane są najciekawsze możliwe okazje tradingowe. W ramach porannej analizy prezentowana jest sytuacja zarówno od strony technicznej jak i makroekonomicznej, dzięki czemu nie przegapisz żadnego aspektu danego dnia inwestycyjnego. 

Subskrybuj kanał Comparic.pl na YouTube i bierz udział w „porankach z rynkami” – od poniedziałku do piątku, zawsze o 08:20 rano!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here