Naga MarketsW kolejnej w tym tygodniu odsłonie „Poranka z rynkami” analityk Comparic.pl, Łukasz Stefanik, omawia kalendarz makroekonomiczny oraz sytuację techniczną na kilkunastu walorach inwestycyjnych. Jak kurs euro, dolara oraz notowania surowców będą kształtowały się w najbliższych dniach?


Kurs euro broni wsparcia przy 1,1280, niemiecki dax może z szansą na dalsze wzrosty, jednak niewykluczona korekta, złoto kontynuuje trend wzrostowy

Kurs euro do dolara (EUR/USD) cały ubiegły tydzień bronił strefy przy 1,1280, pozostaje ona kluczowym wsparciem. Jeżeli poziom zostałby wybity, to może przełożyć się spadki w kierunku 1,1210. Niemiecki indeks giełdowy Dax rozpoczyna tydzień na wysokości piątkowych poziomów maksymalnych, cały czas istnieje tutaj szansa na kontynuację wzrostów. Jednak po piątkowym rajdzie, rynek może wykonać korektę spadkową, bądź utrzymywać się w ruchu bocznym. Złoto kontynuuje trend wzrostowy, w dłuższym terminie nie wykluczone są nawet poziomy 1360$. Jak na razie nie widać oznak większej podaży.

Szczegółowe omówienie wspomnianych walorów i szeregu innych par walutowych we wtorkowej odsłonie poranka z rynkami:

Poranek z rynkami to kompleksowy przegląd kluczowych walorów inwestycyjnych, gdzie omawiane są najciekawsze możliwe okazje tradingowe. W ramach porannej analizy prezentowana jest sytuacja zarówno od strony technicznej jak i makroekonomicznej, dzięki czemu nie przegapisz żadnego aspektu danego dnia inwestycyjnego. 

Subskrybuj kanał Comparic.pl na YouTube i bierz udział w „porankach z rynkami” – od poniedziałku do piątku, zawsze o 08:20 rano!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here