Naga MarketsW środowej odsłonie „Poranka z rynkami” analityk Comparic.pl, Maksymilian Bączkowski, omawia kalendarz makroekonomiczny na rozpoczynający się tydzień oraz kilkanaście walorów inwestycyjnych. Jak kurs euro, dolara oraz notowania surowców będą kształtowały się w najbliższych dniach?


Kurs euro do dolara powyżej 1.13250, złoto w konsolidacji, ropa nadal na 62$.

Poniedziałokwa sesja na rynkach będzie pod znakiem danych – głównie z Wielkiej Brytanii. Kurs euro w stosunku do dolara amerykańskiego (EUR/USD) dziś nadal spada i znajduje się na poziomie 1.13200. Ropa naftowa nadal w konsolidacji, jednak powyżej poziomu 62 dolarów za baryłkę, wskazując na możliwość wykonania korekty spadkowej do poziomu 61 dolarów. Złoto nadal trwa w korekcie wkraczając w strefę wsparcia 1303$ – 1300$.

Te artykuły również Cię zainteresują


Wall Street USA

Podsumowanie tygodnia na Wall StreetGdzie znajdują się ważne poziomy techniczne? Jeżeli zaspałeś, to masz szansę obejrzeć nagranie z dzisiejszego spotkania poniżej.

Szczegółowe omówienie wspomnianych walorów i szeregu innych par walutowych we wtorkowej odsłonie poranka z rynkami:

Poranek z rynkami to kompleksowy przegląd kluczowych walorów inwestycyjnych, gdzie omawiane są najciekawsze możliwe okazje tradingowe. W ramach porannej analizy prezentowana jest sytuacja zarówno od strony technicznej jak i makroekonomicznej, dzięki czemu nie przegapisz żadnego aspektu danego dnia inwestycyjnego. 

Subskrybuj kanał Comparic.pl na YouTube i bierz udział w „porankach z rynkami” – od poniedziałku do piątku, zawsze o 08:20 rano!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here