Naga Markets


W kolejnej w tym tygodniu odsłonie „Poranka z rynkami” analityk Comparic.pl, Łukasz Stefanik, omawia kalendarz makroekonomiczny oraz sytuację techniczną na kilkunastu walorach inwestycyjnych. Jak kurs euro, dolara oraz notowania surowców będą kształtowały się w najbliższych dniach?


Kurs euro do dolara utrzymuje tendencję wzrostową, indeks Dax – test kluczowej strefy z interwału D1, złoto wraca do wzrostów

Kurs euro do dolara (EUR/USD) kontynuuje wzrosty, wczoraj został przetestowany zakładany poziom – 1,1360, który dziś może stanowić opór. Kolejnym ważnym miejscem są okolice okrągłego poziomu 1,1400. Wsparciem pozostaje strefa przy 1,13000. Niemiecki indeks Dax nieznacznie koryguje ostatnie wzrosty. Z perspektywy D1 w dalszym ciągu należy mieć na uwadze strefę 11 700 – 11 750 pkt., która pozostaje kluczowym oporem w średnim terminie. Intradayowym wsparciem są okolice piątkowych dołków. Złoto próbuje wracać do wzrostów. Poziomy wsparcia i oporu z interwału H4 nie uległy zmianie.Tak na prawdę dopiero zejście poniżej poziomu 1278$, będzie sygnałem do większej wyprzedaży. Opór, który należy wziąć pod uwagę, wypada przy poziomie 1323$. Intraday można brać pod uwagę strefę wsparcia przy poziomie 1300$.

Szczegółowe omówienie wspomnianych walorów i szeregu innych par walutowych we wtorkowej odsłonie poranka z rynkami:

Poranek z rynkami to kompleksowy przegląd kluczowych walorów inwestycyjnych, gdzie omawiane są najciekawsze możliwe okazje tradingowe. W ramach porannej analizy prezentowana jest sytuacja zarówno od strony technicznej jak i makroekonomicznej, dzięki czemu nie przegapisz żadnego aspektu danego dnia inwestycyjnego. 

Subskrybuj kanał Comparic.pl na YouTube i bierz udział w „porankach z rynkami” – od poniedziałku do piątku, zawsze o 08:20 rano!tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here