Naga MarketsW kolejnej w tym tygodniu odsłonie „Poranka z rynkami” analityk Comparic.pl, Łukasz Stefanik, omawia kalendarz makroekonomiczny oraz sytuację techniczną na kilkunastu walorach inwestycyjnych. Jak kurs euro, dolara oraz notowania surowców będą kształtowały się w najbliższych dniach?


Kurs euro do dolara utrzymuje się poniżej 1,1300, indeks Dax broni wsparcia przy 11 300 pkt, złoto odbija od oporu

Kurs euro do dolara (EUR/USD) zgodnie z oczekiwaniami kontynuuje spadki. Podczas kolejnych sesji niewykluczony jest test ostatnich minimów przy 1,1230. W długim terminie niewiele się zmieniło, cały czas obowiązuje trend horyzontalny. Indeks Dax wyraźnie borni wsparcia przy 11 300pkt. Niewykluczona jest konsolidacja pomiędzy 11 300, a 11 750 pkt. Gdyby w tym tygodniu wsparcie zostało wybite, spadki mogą przyspieszyć. Złoto zgodnie z wcześniejszymi założeniami odbija od oporu przy poziomie 1322$, mamy iwęc do czynienia z korektą spadkową. Na niższym interwale utrzymuje się jednak tendencja wzrostowa, dlatego poziom 1306$, powinien stanowić kluczowe wsparcie na dzisiejszej sesji. Jego ewentualne wybicie zaneguje scenariusz wzrostowy.

Szczegółowe omówienie wspomnianych walorów i szeregu innych par walutowych we wtorkowej odsłonie poranka z rynkami:

Poranek z rynkami to kompleksowy przegląd kluczowych walorów inwestycyjnych, gdzie omawiane są najciekawsze możliwe okazje tradingowe. W ramach porannej analizy prezentowana jest sytuacja zarówno od strony technicznej jak i makroekonomicznej, dzięki czemu nie przegapisz żadnego aspektu danego dnia inwestycyjnego. 

Subskrybuj kanał Comparic.pl na YouTube i bierz udział w „porankach z rynkami” – od poniedziałku do piątku, zawsze o 08:20 rano!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here