Naga Markets
W kolejnej w tym tygodniu odsłonie „Poranka z rynkami” analityk Comparic.pl, Łukasz Stefanik, omawia kalendarz makroekonomiczny oraz sytuację techniczną na kilkunastu walorach inwestycyjnych. Jak kurs euro, dolara oraz notowania surowców będą kształtowały się w najbliższych dniach?


Kurs euro do dolara utrzymuje się powyżej 1,1300, indeks Dax broni wsparcia, złoto dociera do oporu

Kurs euro do dolara (EUR/USD) utrzymuje się powyżej poziomu 1,1300. Tendencja w ostatnim czasie jest jednak spadkowa, dlatego niewykluczony jest test ostatnich minimów. W średnim terminie niewiele się zmieniło, cały czas obowiązuje trend boczny. Indeks Dax ma za sobą słaby tydzień. Rynek zawrócił przy oporze wskazywanym w ostatnich przeglądach. Aktualnie bronione jest wsparcie, jednak presja podażowa jest duża. Złoto zgodnie z wcześniejszymi założeniami dotarło do oporu przy poziomie 1322$. Jak na razie poziom jest broniony, dlatego niewykluczona jest korekta spadkowa. Na niższym interwale utrzymuje się jednak tendencja wzrostowa, dlatego po korekcie poziom 1306$, powinien stanowić wsparcie.

Szczegółowe omówienie wspomnianych walorów i szeregu innych par walutowych we wtorkowej odsłonie poranka z rynkami:

Poranek z rynkami to kompleksowy przegląd kluczowych walorów inwestycyjnych, gdzie omawiane są najciekawsze możliwe okazje tradingowe. W ramach porannej analizy prezentowana jest sytuacja zarówno od strony technicznej jak i makroekonomicznej, dzięki czemu nie przegapisz żadnego aspektu danego dnia inwestycyjnego. 

Subskrybuj kanał Comparic.pl na YouTube i bierz udział w „porankach z rynkami” – od poniedziałku do piątku, zawsze o 08:20 rano!tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here