Naga Markets


W pierwszej w tym tygodniu odsłonie „Poranka z rynkami” analityk Comparic.pl, Łukasz Stefanik, omawia kalendarz makroekonomiczny oraz sytuację techniczną na kilkunastu walorach inwestycyjnych. Jak kurs euro, dolara oraz notowania surowców będą kształtowały się w najbliższych dniach?


Kurs euro do dolara utrzymuje tendencję wzrostową, indeks Dax – test kluczowej strefy z interwału D1, złoto wraca do wzrostów

Kurs euro do dolara (EUR/USD) wyraźnie bronił poziomu 1,1300, który pozostaje wsparciem. Tendencje wzrostową utrzymuje również układ Overbalance, niewykluczone są wzrosty w kierunku 1,1360, a nawet 1,1400. Dopiero poniżej poziomu 1,13 można oczekiwać większych spadków. Niemiecki indeks Dax dociera do kluczowej strefy z perspektywy interwału D1. Strefa 11 700 – 11 750 pkt. pozostaje kluczowym oporem w średnim terminie. Intraday wsparciem są okolice piątkowych dołków. Jeżeli chodzi o złoto, rynek próbuje wracać do wzrostów. Tak na prawdę dopiero zejście poniżej poziomu 1278$, będzie sygnałem do większej wyprzedaży. Opór, który należy wziąć pod uwagę, wypada przy poziomie 1323$.

Szczegółowe omówienie wspomnianych walorów i szeregu innych par walutowych we wtorkowej odsłonie poranka z rynkami:

Poranek z rynkami to kompleksowy przegląd kluczowych walorów inwestycyjnych, gdzie omawiane są najciekawsze możliwe okazje tradingowe. W ramach porannej analizy prezentowana jest sytuacja zarówno od strony technicznej jak i makroekonomicznej, dzięki czemu nie przegapisz żadnego aspektu danego dnia inwestycyjnego. 

Subskrybuj kanał Comparic.pl na YouTube i bierz udział w „porankach z rynkami” – od poniedziałku do piątku, zawsze o 08:20 rano!tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here