Naga Markets



W drugiej w tym tygodniu odsłonie „Poranka z rynkami” analityk Comparic.pl, Łukasz Stefanik, omawia kalendarz makroekonomiczny na rozpoczynający się tydzień oraz kilkanaście walorów inwestycyjnych. Jak kurs euro, dolara oraz notowania surowców będą kształtowały się w najbliższych dniach?


Kurs euro do dolara zbliża się do wsparcia przy 1,1360, złoto srebro i DAX w konsolidacji

Od początku tygodnia rynki nie wykazują raczej podwyższonej zmienności. Wyjątkiem jest funt brytyjski, który bardzo dynamicznie reaguje na każde doniesienia w sprawie Brexitu. Kurs euro do dolara (EUR/USD) ma szanse przetestować dziś wsparcie przy poziomie 1,1360. Poziom wynika z dolnego ograniczenia szerokiego układu Overbalance. Jeżeli popyt się nie pojawi, to niewykluczony jest test nawet poziomu 1,1300. Niemiecki indeks giełdowy DAX otwiera się dziś luką spadkową, wczoraj po raz kolejny inwestorom nie udało się pokonać oporu przy 10 950, gdzie znajdują się ostatnie szczyty. Złoto i srebro pozostają w konsolidacji, czekamy na wybicie.

Szczegółowe omówienie wspomnianych walorów i szeregu innych par walutowych we wtorkowej odsłonie poranka z rynkami:

Poranek z rynkami to kompleksowy przegląd kluczowych walorów inwestycyjnych, gdzie omawiane są najciekawsze możliwe okazje tradingowe. W ramach porannej analizy prezentowana jest sytuacja zarówno od strony technicznej jak i makroekonomicznej, dzięki czemu nie przegapisz żadnego aspektu danego dnia inwestycyjnego. 

Subskrybuj kanał Comparic.pl na YouTube i bierz udział w „porankach z rynkami” – od poniedziałku do piątku, zawsze o 08:00 rano!



tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here