Naga MarketsAnaliza rynków finansowychPodczas odprawy „Poranek z rynkami” trader oraz analityk Comparic.pl, Adam Rak, omawia kalendarz makroekonomiczny oraz kilkanaście walorów inwestycyjnych. Jak kurs euro, dolara oraz notowania surowców będą kształtowały się w najbliższych dniach?


Kurs funta największym przegranym poniedziałkowego poranka. Dolar stara się odrabiać straty

Tuż przed godziną 09:00 kurs funta traci 0,6% do dolara amerykańskiego i jest najmocniej osłabiającą się walutą grupy G8 w stosunku do USD. Kurs dolara po dwóch dniach dynamicznych spadków stara się powracać do wzrostów i odrabia również w stosunku do walut Antypodów oraz marginalnie do euro. Para walutowa GBP/USD pomimo spadków, nadal utrzymuje się nad wrześniowymi maksimami, czego zasługą jest czwartkowy i piątkowy rajd, podczas którego popularny kabel rósł z poziomu 1,22 do (chwilowo) 1,27 USD.

W poniedziałek, w związku ze świętami narodowymi na rynku zabraknie Kanady (Święto Dziękczynienia) oraz Japonii (obchody Dnia Kultury Fizycznej), co może mieć wpływ na płynność międzynarodowych rynków walutowych. W efekcie, kalendarz makroekonomiczny pozostaje spokojny, a ważniejsze dane pojawią się dopiero w jego kolejnej części.

Poranek z rynkami to kompleksowy przegląd kluczowych walorów inwestycyjnych, gdzie omawiane są najciekawsze możliwe okazje tradingowe. W ramach porannej analizy prezentowana jest sytuacja zarówno od strony technicznej jak i makroekonomicznej, dzięki czemu nie przegapisz żadnego aspektu danego dnia inwestycyjnego. 

Subskrybuj kanał Comparic.pl na YouTube i bierz udział w „porankach z rynkami” – od poniedziałku do piątku, zawsze o 08:00 rano.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here