Naga MarketsAnaliza rynków finansowychPodczas odprawy „Poranek z rynkami” trader oraz analityk Comparic.pl, Adam Rak, omawia kalendarz makroekonomiczny oraz kilkanaście walorów inwestycyjnych. Jak kurs euro, dolara oraz notowania surowców będą kształtowały się w najbliższych dniach?


Rynek czeka na dane inflacyjne z USA i rozwój negocjacji ws. wojny handlowej

W czwartek startuje kolejna, ponad dwudziesta już runda negocjacji w sprawie ugody handlowej pomiędzy USA oraz Chinami. Napływające z różnych części świata nagłówki dotyczące tego wydarzenia budzą skrajne emocje na rynkach, jak na razie inwestorzy skupiają się jedynie na pogłoskach. Pierwsze wnioski powinno udać się wyciągnąć przed weekendem, co z pewnością nie przejdzie bez echa na notowaniach dolara. Pozostając przy USD, w trakcie czwartkowej sesji najważniejsza będzie publikacja amerykańskiej inflacji, którą inwestorzy poznają o godzinie 14:30.

W trakcie czwartkowego poranka dolar nie może liczyć na przychylność inwestorów i silniej deprecjonuje w stosunku do dolara nowozelandzkiego oraz euro, gdzie skala spadków przekracza 0,4%. Dynamiczne osunięcia widoczne są w stosunku do wszystkich głównych walut, a najskromniej zyskuje japoński jen.

Poranek z rynkami to kompleksowy przegląd kluczowych walorów inwestycyjnych, gdzie omawiane są najciekawsze możliwe okazje tradingowe. W ramach porannej analizy prezentowana jest sytuacja zarówno od strony technicznej jak i makroekonomicznej, dzięki czemu nie przegapisz żadnego aspektu danego dnia inwestycyjnego. 

Subskrybuj kanał Comparic.pl na YouTube i bierz udział w „porankach z rynkami” – od poniedziałku do piątku, zawsze o 08:00 rano.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here