Naga MarketsJak zapowiada się nowy tydzień? Na pewno wciąż należy spodziewać się niespokojnej pogody. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa ostrzega, że w wielu województwach nadal może silnie wiać. Alert 2. stopnia wydawany przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – IMGW PIB oznacza, że przewiduje się wystąpienie niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych, powodujących duże straty materialne oraz zagrożenie zdrowia i życia. Na szczęście już dzisiejszego dnia wiatr powinien słabnąć, a temperatura minimalna w kraju szacowana jest od -4°C na północnym wschodzie do 1°C na południowym zachodzie.


W studiu Comparic24.tv jednak brak zmian – Adam Rak oraz Sara Al Zahabi w trakcie Poranku przy Kawie omawiają najświeższe i najważniejsze doniesienia prasowe. Wśród nich znalazły się informacje dotyczące ruchu miejskiego w Warszawie czy… listy najbogatszych Polaków. Adam Rak zwraca również uwagę na fantastyczne wyniki Kruka, które jednak nie znajdują odzwierciedlenia w giełdowym kursie.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here