Naga MarketsPoranek z rynkami to kompleksowy przegląd kluczowych walorów inwestycyjnych, gdzie omawiane są najciekawsze możliwe okazje tradingowe. W ramach porannej analizy prezentowana jest sytuacja zarówno od strony technicznej jak i makroekonomicznej, dzięki czemu nie przegapisz żadnego aspektu danego dnia inwestycyjnego. 


Format w oparciu o YouTube pozwala uczestniczyć w transmisji na żywo, a zaraz po jej zakończeniu zapoznać się z materiałem tym osobom, które nie były obecne w czasie rzeczywistym. Subskrybuj kanał Comparic.pl na YouTube, aby być na bieżąco.Plan spotkania:

  • Omówienie kalendarza makroekonomicznego,
  • Najciekawsze możliwe okazje na polskim rynku akcji,
  • Najważniejsze indeksy (WIG20, DAX30, SP500),
  • Surowce (Złoto, Ropa, Miedź),
  • Kluczowe pary walutowe ( EURUSD, GBPUSD, USDJPY oraz pary walutowe z polskim złotym).
Serdecznie zapraszamy oraz zachęcamy do proponowania walorów inwestycyjnych, które chcielibyście, aby znalazły się w porannej analizie.
Możecie Państwo dołączyć do transmisji o dowolnej porze, odtworzyć ją od dowolnego miejsca, a po zakończeniu spotkania znajdzie się ona bezpośrednio na naszym kanale YouToube.
Zapraszamy do zapoznania się z nową promocją STO. Zyskaj swoją szansę na zdobycie nowego iPhone’a X. Więcej szczegółów w tym miejscu


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here