CMC Markets

Poranek z rynkami to kompleksowy przegląd kluczowych walorów inwestycyjnych, gdzie omawiane są najciekawsze możliwe okazje tradingowe. W ramach porannej analizy prezentowana jest sytuacja zarówno od strony technicznej jak i makroekonomicznej, dzięki czemu nie przegapisz żadnego aspektu danego dnia inwestycyjnego. 


Format w oparciu o YouTube pozwala uczestniczyć w transmisji na żywo, a zaraz po jej zakończeniu zapoznać się z materiałem tym osobom, które nie były obecne w czasie rzeczywistym. Subskrybuj kanał Comparic.pl na YouTube, aby być na bieżąco.

Plan spotkania:

  • Omówienie kalendarza makroekonomicznego,
  • Najciekawsze możliwe okazje na polskim rynku akcji,
  • Najważniejsze indeksy (WIG20, DAX30, SP500),
  • Surowce (Złoto, Ropa, Miedź),
  • Kluczowe pary walutowe ( EURUSD, GBPUSD, USDJPY oraz pary walutowe z polskim złotym).
Serdecznie zapraszamy oraz zachęcamy do proponowania walorów inwestycyjnych, które chcielibyście, aby znalazły się w porannej analizie.
Możecie Państwo dołączyć do transmisji o dowolnej porze, odtworzyć ją od dowolnego miejsca, a po zakończeniu spotkania znajdzie się ona bezpośrednio na naszym kanale YouToube.

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

STO
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułOpcje dla początkujących. Sygnał kupna na ropie WTI
Następny artykułOpcyjny poranek: GBP/CAD – call, AUD/CHF – put
Niezależny analityk rynków finansowych. Aktywny inwestor, który związany jest ze światem inwestycji od 2009 roku. Specjalizuje się w analizie technicznej ze szczególnym uwzględnieniem techniki wyznaczania stref popytu i podaży. Jego analizy i webinaria można śledzić między innymi na łamach Comparic.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here