Naga MarketsPoranek przy kawie to codzienny element ramówki Comparic24.TV, w którym Adam Rak i Sara Al Zahabi omawiają najważniejsze wydarzenia i doniesienia publikowane w prasie i w Internecie. Sprawdź co dzieje się na rynkach giełdowych, walutowych i w świecie finansów.


Comparic24.TV zaprasza na “Poranek przy kawie”

Za nami noc w iście hollywoodzkim stylu i 91. Ceremonia wręczenia najważniejszych statuetek filmowych – tytuł najlepszego filmu z godnie z oczekiwaniami uzyskuje Green Book. W tym samym czasie Donald Trump aktywnie „ćwierka” na Twitterze: „Odkładam w czasie termin ponownego nałożenia ceł na sprowadzane do USA chińskie towary”. Więcej o tych wydarzeniach w dzisiejszym „poranku przy kawie”.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here