Naga MarketsPora na Pola zakłada debiut na NewConnect do końca 2023 r.Pora na Pola – internetowy targ naturalnego jedzenia – rozpoczął prace nad upublicznieniem i zakłada debiut na NewConnect do końca 2023 r., poinformował ISBtech prezes Adrian Piwko. Spółka otworzyła swój drugi hub logistyczny w Łodzi i planuje budowę sieci hubów na terenie kraju.

“Zakładamy debiut na NewConnect do końca 2023 roku. Do tego czasu przychody spółki powinny rosnąć o ponad 150% rocznie. Wejście na giełdę stanowi nasze zobowiązanie wobec inwestorów, które potwierdziliśmy podczas ostatniej rundy inwestycyjnej. Już w tym roku podejmujemy pierwsze kroki w tym kierunku, nawiązując komunikację z domami maklerskimi i doradcami finansowymi” – powiedział ISBtech Piwko.“Ostateczną decyzję w sprawie terminu podejmiemy w uzależnieniu od sytuacji na rynku kapitałowym oraz osiągnięcia skali biznesu i wyceny umożliwiającej osiągnięcie atrakcyjnego poziomu zysku z inwestycji w przypadku decyzji o sprzedaży akcji” – dodał prezes.

Firma otworzyła drugi, po Warszawie, hub logistyczny. Nowy magazyn w Łodzi umożliwia zwiększenie częstości dostaw w kilku kolejnych miastach. Plan spółki obejmuje otwarcie sieci lokalnych hubów logistycznych w największych ośrodkach w Polsce.

“Nowe centrum logistyczne umożliwi rozszerzenie współpracy z wytwórcami z woj. łódzkiego i zwiększenie częstotliwości dostaw nie tylko w Łodzi, ale także w kilku pobliskich aglomeracjach. Dzięki temu paczki z wrażliwymi na transport produktami będą w trasie maksymalnie do kilku godzin od spakowania. Łódź ze względu na swoje centralne położenie, przy głównych szlakach komunikacyjnych, stanowi dla nas doskonałą bazę wypadową do dalszej ekspansji. Docelowo będzie działać w sieci logistycznej, która obejmie codziennymi dostawami największe aglomeracje w kraju” – powiedział prezes.

Zaznaczył, że proces wdrożenia dostaw z dnia na dzień chce zamknąć do końca III kwartału br.

“Równolegle pracujemy nad stroną technologiczną serwisu poranapola. Dobiegają końca prace nad modelem subskrypcyjnym połączonym z autorskim algorytmem predykcji koszyka” – dodał Piwko.

Pora na Pola działa na pograniczu rynków e-grocery, czyli zakupów spożywczych z dostawą do domu, oraz targu z żywnością ekologiczną, gdzie rolnicy ustalają własne ceny za swoje produkty. Spółka przeprowadziła trzy rundy inwestycyjne w formie emisji crowdfundingowych. Łącznie od 2019 roku spółka pozyskała 3,77 mln zł od ponad 1 630 inwestorów społecznościowych.

Autor: Sebastian Gawłowski

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs datawalk | akcje datawalk | kruk notowania | lpp akcje | notowania funta | kryptowaluty kursy | dino akcje |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here