Naga MarketsJak dotąd firmy które zajmują się płatnościami w kryptowalutach nie zgłaszają dużego popytu na swoje usługi, nie należy oczekiwać, że sytuacja się zmieni dopóki  sami użytkownicy o to nie poproszą.


Bill Clerico, dyrektor generalny WePay, którą to JP Morgan kupił w październiku, powiedział w wywiadzie telefonicznym, że jego firma nie ma wystarczająco dużo próśb do obsługi transakcji kryptowalutowych.Pod koniec zeszłego roku, CEO JP Morgan Jamie Dimon był jednym z najbardziej znanych krytyków bitcoina, nazywając go oszustwem, w tym samym czasie jednak dyrektor finansowy JP Morgan, Marianne Lake podkreślała, że firma ma “otwarty umysł” dla potencjalnych zastosowań cyfrowych walut.

Square Inc. najbardziej zaawansowana firma płatnicza, która pozwala użytkownikom kupować Bitcoin przez PayPal Holdings wydaje się zgadzać z Clerico (WePay), mówiąc, że nie ma popytu od klientów.

“Jeśli zapotrzebowanie konsumentów wzrośnie w przypadku jakiejkolwiek nowej waluty, rozważymy wsparcie dla tych metod płatności”, powiedziała Amanda Christine Miller, rzeczniczka PayPala.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułGoldman Sachs aktualizuje rekomendacje. Pod lupą Eurocash, CCC oraz LPP
Następny artykułRipple we współpracy z arabskim bankiem centralnym
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here