Naga MarketsSpoglądając na notowania pary walutowej AUDCHF zauważymy, ze kurs od tygodnia porusza się w trendzie horyzontalnym (w konsolidacji). Na skutek trwających od wczoraj wzrostów rynek ponownie dotarł w okolice lokalnego wsparcia 0.7600, gdzie w dniu dzisiejszym po raz kolejny pojawiła się reakcja popytowa. Trwałe odrzucenie tej strefy mogłoby otworzyć drogę do ponownych wzrostów. W krótkim terminie warto zatem rozważyć opcję CALL na tym instrumencie.

AUDCHF H1

Na skutek trwających od tygodnia spadków kurs pary walutowej EURJPY pokonał istotne wsparcie 130.00. Od wczoraj obserwujemy jednak ponowne wzrosty w efekcie czego rynek dotarł w okolice tego poziomu i re-testuje go od dołu (jako wsparcie). Pojawienie się w jego okolicy reakcji podażowej świadczącej o potencjalnym odrzuceniu mogłoby otworzyć drogę do ponownych spadków. W krótkim terminie warto zatem rozważyć opcje PUT na tym instrumencie.

Te artykuły również Cię zainteresują
EURJPY H4

Zobacz jak wygląda gra opcjami binarnymi na walutach, indeksach, towarach a także na akcjach popularnych spółek. Załóż konto realne i zyskaj od 50 do nawet 150% bonusu powitalnego.


Od wczesnych godzin nocnych notowania pary walutowej NZDUSD poruszają się na południe. Jeżeli tendencja ta będzie kontynuowana, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się re-testu pokonanego wczoraj poziomu 0.7195 znajdującego się w okolicy mierzenia 38.2% korekty Fibonacciego. Odrzucenie tej strefy mogłoby być sygnałem do ponownych wzrostów.

NZDUSD H1

Spoglądając na notowania złota zauważymy, że od dłuższego czasu rynek oscyluje w okolicy lokalnego wsparcia zbiegającego się z mierzeniem 38.2% korekty Fibonacciego z wczorajszych wzrostów. Odrzucenie tej strefy mogłoby otworzyć drogę do dalszych wzrostów. W krótkim terminie warto zatem rozważyć opcję CALL na tym instrumencie.

GOLD H1

uTrader, oferuje po 76% zwrotu w przypadku opcji na AUDCHF, EURJPY i Złocie oraz 74% w przypadku opcji na NZDUSD. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Załóż konto realne i zyskaj od 50 do nawet 150% bonusu powitalnego.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułOd inwestora do scalpera – EURAUD wybija górą z kanału spadkowego
Następny artykułJestem całkiem prostym facetem… Rozmowa z Nestorem Armstrongiem, traderem eToro
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here